Co tam, panie, w polityce?

Proponujemy naszym czytelnikom specjalną „politologiczną” promocję. Nasi autorzy, profesorowie i wykładowcy renomowanych uczelni, w tym prof. Lech Mażewski, politolog i historyk prawa polskiego, poruszają tematy ważne i niekiedy drażliwe czy kontrowersyjne. Wyjątkowość Mażewskiego polega m.in. na tym, że podjął temat zdawałoby się, nietykalny, czyli mit Solidarności i wprowadzenie stanu wojennego w Polsce w 1981 r. Obie książki proponujemy w komplecie w niższej cenie.

Mażewski jest poza tym znawcą prawa konstytucyjnego, czego dowodem jest wyjątkowa książka „Wiele hałasu o nic?”, którą proponujemy w komplecie z inną pt. „Oblany egzamin z polityki” – w obu pozycjach autor udowadnia, że Polacy są, niestety, mistrzami w marnowaniu szans politycznych, niezależnie od czasów i okoliczności.

Kolejną sferą zainteresowań Mażewskiego jest Królestwo Polskie, jego historia i prawa nim rządzące. Dlatego przypominamy o naszej ofercie kompletu książek o Królestwie Polskim, a także proponujemy nowy dot. okresu namiestnictwa rosyjskiego.

Osobno proponujemy dwie książki w niższych cenach. Są to: „Ustrojowopolityczny taran. Polityka NSZZ „Solidarność” a przemiany ustrojowe w PRL 1980 – 1982” oraz System polityczny, prawo i konstytucja Królestwa Polskiego 1815 – 1830”  – te dwie promocje trwają do niedzieli 18 lipca , do godz. 24. Pozostałe są bezterminowe.

Niektóre z ww pozycji są dostępne w formie ebooka, informacja o tym znajduje się osobno przy każdej książce.

No comments yet.

Leave a Reply

CommentLuv badge