O nas

Motto: Książki to okno na świat, to promień słońca, który rozświeca ciemne noce, to najlepszy doradca we wszystkich sprawach (Stanisław Lem).

Nazywam się Marta Sieciechowicz i razem z Tadeuszem wydajemy książki politycznie niepoprawne, ponieważ chcemy, aby nasz czytelnik był człowiekiem myślącym, ambitnym i czującym. Masz prawo marzyć o lepszej przyszłości dla siebie i bliskich, wierzymy, że martwisz się tym, co się dzieje wokół nas, w naszym kraju i na świecie. Zastanawiasz się, dokąd nas to zaprowadzi? Ten blog będzie odpowiadał na zasadnicze pytania ludzkiej egzystencji, ponieważ człowiek nie tylko je, śpi i ogląda telewizję, ale także myśli, zastanawia się i odczuwa. Interesuje nas tylko prawda, albowiem, jak mówił św. Jan Ewangelista: „Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli”.

Możesz tworzyć tego bloga razem z nami, możesz też nauczyć się za darmo np. jak napisać książkę (przy okazji wiedza praktyczna), możesz być na bieżąco z naszymi planami wydawniczymi, kupować nasze książki i otrzymywać darmowe biuletyny. Zapisz się, a nie pożałujesz.

exlibris-mój

Autorem exlibrisów jest artysta-grafik Leszek Frey-Witkowski ze Świebodzina.

exlibris-twój.